Chata Šuštiak Vám ponúka celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou 15 pevných lôžok, s možnosťou 4 prísteliek v dolnej časti chaty. Chata je rozdelená na dve samostatné časti. Prenájimame ju len ako celý objekt. Chata je komfortne zariadená masívnym dreveným nábytkom a väčšina izieb má vlastnú kúpeľňu s WC a sprchovým kútom.

 

 

Dolná časť (prízemie)

Dolná časť ponúka ubytovanie pre 4 osoby s možnosťou 4 prísteliek. V tejto časti sa nachádza spálňa s TV, kuchyňa s kompletnou výbavou (sporák, chladnička, atď.), izba s posedením pri TV a kúpeľňa s WC a sprchovým kútom.

 

 

Horná časť (1. a 2. poschodie)

Horná časť poskytuje ubytovanie v 4 izbách pre 11 osôb. Chata ponúka v hornej časti veľkú spoločenskú miestnosť s možnosťou posedenia pri krbe a TV, kuchyňu s kompletnou výbavou (sporák, chladnička, atď.) a samostatné WC s pračkou. V tejto časti sa nachádza terasa s grilom a umývadlom.

 

 

Okolie (vonkajšia časť)

Počas dlhých večerov si môžete vychutnávať posedenie pri ohnisku. Vedľa chaty sa nachádza zastrešený altánok s grilom, pizzovou pecou, ohniskom na varenie gulášu a umývadlom. Za poplatok je možné využiť i kúpací sud a fínsku saunu.Nad posedením v altánku je hráčsky kútik s biliardom a TV a menšou kuchynkou a detským kútikom. Chata je vhodná pre rodiny s deťmi, ako aj pre partie priateľov a teambuildingy. V blízkosti chaty vedú turistické a cykloturistické chodníky.

 

 

Pôdorys chaty

Pôdorys Chata Šuštiak