Chata Šušiak Vám ponúka celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou 15 pevných lôžok, s možnosťou 4 prísteliek vo vybraných izbách. Chata je rozdelená na dve samostatné časti. Ubytovanie je možné v jednotlivých častiach, alebo je možný prenájom celej chaty. Chata je komfortne zariadená masívnym dreveným nábytkom a väčšina izieb má vlastnú kúpeľňu s WC a sprchovým kútom.

 

 

Dolná časť (prízemie)

Dolná časť ponúka ubytovanie pre 4 osoby s možnosťou 2 prísteliek. V tejto časti sa nachádza spálňa s TV, kuchyňa s kompletnou výbavou (sporák, chladnička, atď.), izba s posedením pri TV, kde sa nachádzajú aj 2 prístelky a kúpeľňa s WC a sprchovým kútom.

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.chatasustiak.eu/ubytovanie.html#sigProGalleria3152cdb728

 

Horná časť (1. a 2. poschodie)

Horná časť poskytuje ubytovanie v 4 izbách pre 11 osôb s možnosťou 2 prísteliek. Chata ponúka v hornej časti veľkú spoločenskú miestnosť s možnosťou posedenia pri krbe a TV, kuchyňu s kompletnou výbavou (sporák, chladnička, atď.) a kúpeľňu s WC a sprchovým kútom. V tejto časti je taktiež možné využiť terasu so sedením s vonkajším grilom a umývadlom.

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.chatasustiak.eu/ubytovanie.html#sigProGalleriae408a3a056

 

Okolie (vonkajšia časť)

Počas dlhých večerov si môžete vychutnávať posedenie pri ohnisku. Vo vonkajšej časti pred chatou sa nachádza kúpací sud, krb, ohnisko a zastrešený altánok s grilom a umývadlom. Nad posedením v altánku bude hráčsky kútik s biliardom, kalčetom a spoločenskými hrami. Chata je vhodná pre rodiny s deťmi, ako aj pre partie priateľov či strávenie romantických chvíľ s partnerom. V blízkosti chaty vedú turistické a cykloturistické chodníky.

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.chatasustiak.eu/ubytovanie.html#sigProGalleriac296d5b784